ZAPACHY INSPIROWANE

O nas

quienes somos.jpg

Jesteśmy marką stworzoną i wyprodukowaną wyłącznie do sprzedaży w aptekach.

Jej założycielem jest magister farmacji z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży perfumeryjnej i kosmetycznej.

Ten projekt narodził się z chęci oferowania swoim klientom perfum opracowanych z zachowaniem najwyższych standardów jakości w konkurencyjnej cenie.

Verset Parfums rok po roku współpracuje z uznanymi na całym świecie ekspertami w dziedzinie perfum, co pozwala uzyskać najlepsze surowce do tworzenia swoich produktów.

luz-adriana.jpg

Dzięki własnej produkcji gwarantujemy 100% bezpieczeństwa we wszystkich procesach i zgodność z rygorystycznymi kontrolami sanitarnymi, które pozwalają uzyskać certyfikat europejskiego rozporządzenia IFRA.

Obecność w aptecznym kanale sprzedażowym na arenie międzynarodowej sprawia, że ​ VERSET ​jest przodującą firmą w produkcji i dystrybucji perfum najwyższej jakości.

Nasza kolekcja

Kolekcja perfum Verset jest inspirowana głównymi nutami zapachowymi. Każdy zapach tworzony jest według wyjątkowej formuły, dzięki czemu jest ponadczasowy.

Odkryj 3 dostępne formaty, w których przechowujemy nasze esencje.

quienes somos.jpg100ml

Klasyk, który trzeba mieć koniecznie w domu.

quienes somos.jpg50ml

Nowatorski rozmiar, który będzie wielkim sukcesem.

quienes somos.jpg15ml

Idealny do noszenia w torebce lub kosmetyczce.

Wsparcie sprzedaży

Zostań klientem Verset, a prześlemy Ci wszelkiego rodzaju materiały, dzięki którym wzrośnie sprzedaż, gwarantujemy również doradztwo, w zakresie zwiększenia dochodów w aptece.

Ekspozytor stojący

14P+D-Verset.jpgEkspozytor 14 P

Ekspozytor Choice